Karizma Erkek Kuaförü İncek
İncek Damat Tıraşı

Her toplumun kendine has ritüelleri ve bir takım temel kültürel değerlerinin olduğunun bilincinde ve bizim kültürümüzde de damat tıraşının yeri ve önemi bu bağlamda oldukça büyüktür. Düğünler bizim kültürümüzde vazgeçilmezler arasında yer alır. Kültürel değerlerimizin bir parçası olan düğünler farklı gelenek ve görenekler ile sentezlenerek şölen havasında yapılır. Bu düğünlerin olmazsa olmazları arasında damat tıraşı vardır. Damat tıraşı damadın düğün günü yaptırması gereken en özel şeylerden birisidir. Bu bağlamda düğün günü damat tıraşını olmak üzere en özel kuaföre giderek damat tıraşını olmak üzere adım atacaktır.
Düğün günü yüzlerce misafirin önünde şık ve güzel görünmek isteyen damatlar bu alanda işini riske atmamak için profesyonel bir kuaför ile anlaşarak önceden randevu alır. Böylece en özel gün olan düğün gününde profesyonel ve kusursuz bir şekilde tıraş olması sağlanır.
Damat tıraşı bizim kültürümüzde ve toplumumuz için önemi büyüktür ve damatlar için bu durum oldukça önemlidir. Gerek misafirlerin gözünde güzel görünmek gerekse bu özel güne damga vurmak için damat tıraşının önemi oldukça büyük ve önemlidir. Damat makyajı da yapan Karizma Kuaför  düğüne sizi en iyi şekilde hazırlamaktadır.

Damat tıraşı damadın düğün günü yaptırması gereken en özel şeylerden birisidir.

0532 585 2 444