Karizma Erkek Kuaförü İncek
İncek Erkek Cilt Bakımı

Cilt bakımı düzenli periyotlar halinde profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Ancak bu şekilde olduğunda cilt bakımından talep edilen etki ancak mümkün olabilecektir. Erkekler için sağlıklı bir cilt yakışıklı olma ile aslında doğrudan ilişkilidir.
Erkekler bu anlamda kadınlardan çok daha fazla ölçüde şanslıdır. Erkeklerin kadınlara nazaran daha şanslı olmasının temelini ise testesteron salgılaması vardır. Testesteron salgılandığında vücutta gözenekler daha açık, cilt çok daha yağlı ve deri çok daha kalın olmaktadır. Bu yüzden erkekler için cilt bakımı çok daha kolay olmakla birlikte belli aralıklarla düzenli şekilde yapılmadığında ise büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.
Erkeklerin fiziksel özelliklerinden bir başkası ise kolojeni kadınlara göre çok daha fazla salgılaması vardır. Bu iki önemli faktör birleştiğinde ise erkeklerin kadınlara nazaran yaşlanması çok daha geç olmaktadır. Fakat bunlara güvenerek cilt bakımı yaptırmadığınızda bakımlı erkeklere göre çok daha çabuk yaşlanabilirsiniz. Bu yüzden erkekler için cilt bakımı oldukça önemli bir unsurdur.
Belli periyotlarla düzenli olarak erkek cilt bakımını yaptırmalı ve böylece ışık ışık ve sağlıklı bir cilde sahip olmanın temelleri atılmalıdır. Ssaç kesimi sonrası yaptığımız cilt bakımı ile cildinizi nemlendirin.

​Belli periyotlarla düzenli olarak erkek cilt bakımını yaptırmalı ve böylece ışık ışık ve sağlıklı bir cilde sahip olmanın temelleri atılmalıdır

0532 585 2 444